RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,950,000

11-02 49th Ave Unit 4H

Queens, NY, 11101
View more Queens, NY property pages
3Beds
2Baths
1,432Sqft
$1362$/sqft

Market Insights

Below nearby median-11%

$1362/sqft vs a nearby median of $1525/sqft.

Nearby median$1525/sqft