RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,650,000

480 84th St

Brooklyn, NY, 11209
View more Brooklyn, NY property pages
7Beds
2.5Baths
2,520Sqft
$655$/sqft

Market Insights

Above nearby median+29%

$655/sqft vs a nearby median of $507/sqft.

Nearby median$507/sqft