RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$19,999,000

161 Hudson St Ph 9A8B

New York, NY, 10013
View more New York, NY property pages
4Beds
5.5Baths
5,802Sqft
$3447$/sqft

Market Insights

Near nearby median+4.0%

$3447/sqft vs a nearby median of $3315/sqft.

Nearby median$3315/sqft