RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$679,900

166-16 116th Ave

Queens, NY, 11434
View more Queens, NY property pages
3Beds
2.5Baths
1,756Sqft
$387$/sqft

Market Insights

Below nearby median-35%

$387/sqft vs a nearby median of $596/sqft.

Nearby median$596/sqft