RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$6,100,000

79 Laight St Unit 5C

New York, NY, 10013
View more New York, NY property pages
3Beds
4Baths
2,888Sqft
$2112$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$2112/sqft vs a nearby median of $1874/sqft.

Nearby median$1874/sqft