RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$5,995,000

17 White St Apt 3B

Manhattan, NY, 10013
View more Manhattan, NY property pages
3Beds
2Baths
4,200Sqft
$1427$/sqft

Market Insights

Below nearby median-36%

$1427/sqft vs a nearby median of $2211/sqft.

Nearby median$2211/sqft