RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$675,000

345 E 77th St Apt 5H

New York, NY, 10075
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
638Sqft
$1058$/sqft

Market Insights

Below nearby median-11%

$1058/sqft vs a nearby median of $1188/sqft.

Nearby median$1188/sqft