RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$759,900

213 Autumn Ave

Brooklyn, NY, 11208
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
2Baths
2,080Sqft
$365$/sqft

Market Insights

Below nearby median-38%

$365/sqft vs a nearby median of $593/sqft.

Nearby median$593/sqft