RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,195,000

136 Saint Marks Pl Apt 1A

Brooklyn, NY, 11217
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1.5Baths
1,010Sqft
$1183$/sqft

Market Insights

Near nearby median+3.2%

$1183/sqft vs a nearby median of $1146/sqft.

Nearby median$1146/sqft