RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$995,000

68-61 Yellowstone Blvd Unit 704

Queens, NY, 11375
View more Queens, NY property pages
3Beds
2Baths
1,600Sqft
$622$/sqft

Market Insights

Below nearby median-23%

$622/sqft vs a nearby median of $806/sqft.

Nearby median$806/sqft