RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$840,000

107-06 Queens Blvd Unit 9E

Queens, NY, 11375
View more Queens, NY property pages
1Beds
1Baths
676Sqft
$1243$/sqft

Market Insights

Above nearby median+73%

$1243/sqft vs a nearby median of $717/sqft.

Nearby median$717/sqft