RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,395,000

177 Saint Marks Ave Apt 3

Brooklyn, NY, 11238
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
836Sqft
$1669$/sqft

Market Insights

Above nearby median+21%

$1669/sqft vs a nearby median of $1379/sqft.

Nearby median$1379/sqft