RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,995,000

660 Dean St Apt 1

Brooklyn, NY, 11238
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,600Sqft
$1247$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$1247/sqft vs a nearby median of $1452/sqft.

Nearby median$1452/sqft