RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$359,000

3935 Blackstone Ave Apt 10D

Bronx, NY, 10471
View more Bronx, NY property pages
1Beds
1Baths
975Sqft
$368$/sqft

Market Insights

Near nearby median-1.1%

$368/sqft vs a nearby median of $372/sqft.

Nearby median$372/sqft