RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$798,000

201 W 21st St Apt 12J

New York, NY, 10011
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
580Sqft
$1376$/sqft

Market Insights

Near nearby median-3.4%

$1376/sqft vs a nearby median of $1424/sqft.

Nearby median$1424/sqft