RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$675,000

820 Ocean Pkwy Apt 209

Brooklyn, NY, 11230
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1.5Baths
1,150Sqft
$587$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$587/sqft vs a nearby median of $676/sqft.

Nearby median$676/sqft