RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$625,000

1912 Avenue H Apt 2B

Brooklyn, NY, 11230
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
897Sqft
$697$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$697/sqft vs a nearby median of $618/sqft.

Nearby median$618/sqft