RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$798,000

1476 67th St Unit 1

Brooklyn, NY, 11219
View more Brooklyn, NY property pages
4Beds
2Baths
1,321Sqft
$604$/sqft

Market Insights

Below nearby median-28%

$604/sqft vs a nearby median of $837/sqft.

Nearby median$837/sqft