RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,575,000

521 Park Ave Apt 3C

New York, NY, 10065
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,693Sqft
$1521$/sqft

Market Insights

Above nearby median+24%

$1521/sqft vs a nearby median of $1230/sqft.

Nearby median$1230/sqft