RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$800,000

877 E 223rd St

Bronx, NY, 10466
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2Baths
1,690Sqft
$473$/sqft

Market Insights

Near nearby median+0.2%

$473/sqft vs a nearby median of $472/sqft.

Nearby median$472/sqft