RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$699,999

2862 Briggs Ave

Bronx, NY, 10458
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2.5Baths
1,260Sqft
$556$/sqft

Market Insights

Above nearby median+62%

$556/sqft vs a nearby median of $343/sqft.

Nearby median$343/sqft