RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$975,000

333 Rector Pl Ph 2

New York, NY, 10280
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
807Sqft
$1208$/sqft

Market Insights

Near nearby median+2.0%

$1208/sqft vs a nearby median of $1184/sqft.

Nearby median$1184/sqft