RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,450,000

559 Macdonough St

Brooklyn, NY, 11233
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
5Baths
2,613Sqft
$938$/sqft

Market Insights

Above nearby median+31%

$938/sqft vs a nearby median of $714/sqft.

Nearby median$714/sqft