RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,650,000

422 W 20th St Apt 4H

New York, NY, 10011
View more New York, NY property pages
2Beds
1Baths
906Sqft
$1821$/sqft

Market Insights

Above nearby median+7.4%

$1821/sqft vs a nearby median of $1696/sqft.

Nearby median$1696/sqft