RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$839,000

40 Broad St Apt 28E

Manhattan, NY, 10004
View more Manhattan, NY property pages
1Beds
1Baths
801Sqft
$1047$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$1047/sqft vs a nearby median of $1206/sqft.

Nearby median$1206/sqft