RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,299,999

19 Island Point Unit 19

Bronx, NY, 10464
View more Bronx, NY property pages
3Beds
3.5Baths
2,420Sqft
$537$/sqft

Market Insights

Near nearby median+1.5%

$537/sqft vs a nearby median of $529/sqft.

Nearby median$529/sqft