RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$432,000

9040 Fort Hamilton Pkwy Apt 3K

Brooklyn, NY, 11209
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
996Sqft
$434$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$434/sqft vs a nearby median of $501/sqft.

Nearby median$501/sqft