RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$788,888

58 Metropolitan Ave Apt 2B

Brooklyn, NY, 11249
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
481Sqft
$1640$/sqft

Market Insights

Above nearby median+11%

$1640/sqft vs a nearby median of $1473/sqft.

Nearby median$1473/sqft