RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,295,000

91 Dikeman St

Brooklyn, NY, 11231
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
5Baths
3,480Sqft
$947$/sqft

Market Insights

Below nearby median-37%

$947/sqft vs a nearby median of $1492/sqft.

Nearby median$1492/sqft