RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,900,000

207 E 57th St Apt 5C

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,434Sqft
$1325$/sqft

Market Insights

Below nearby median-27%

$1325/sqft vs a nearby median of $1805/sqft.

Nearby median$1805/sqft