RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,300,000

230 W 56th St Apt 54F

New York, NY, 10019
View more New York, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,477Sqft
$2234$/sqft

Market Insights

Above nearby median+43%

$2234/sqft vs a nearby median of $1566/sqft.

Nearby median$1566/sqft