RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,375,000

179 Grand St Apt 4G

New York, NY, 10013
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
870Sqft
$1580$/sqft

Market Insights

Below nearby median-25%

$1580/sqft vs a nearby median of $2118/sqft.

Nearby median$2118/sqft