RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$4,195,000

442 Van Brunt St

Brooklyn, NY, 11231
View more Brooklyn, NY property pages
4Beds
2.5Baths
3,750Sqft
$1119$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$1119/sqft vs a nearby median of $1300/sqft.

Nearby median$1300/sqft