RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$715,000

301 E 45th St Apt 7D

New York, NY, 10017
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
655Sqft
$1092$/sqft

Market Insights

Above nearby median+15%

$1092/sqft vs a nearby median of $951/sqft.

Nearby median$951/sqft