RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,344,999

6911 Shore Rd Apt 1C

Brooklyn, NY, 11209
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
4Baths
2,109Sqft
$638$/sqft

Market Insights

Above nearby median+14%

$638/sqft vs a nearby median of $562/sqft.

Nearby median$562/sqft