RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,500,000

125 E 12th St Apt 3B

New York, NY, 10003
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
950Sqft
$1579$/sqft

Market Insights

Below nearby median-5.1%

$1579/sqft vs a nearby median of $1664/sqft.

Nearby median$1664/sqft