RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$899,000

2042 Bogart Ave

Bronx, NY, 10462
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2Baths
1,400Sqft
$642$/sqft

Market Insights

Above nearby median+51%

$642/sqft vs a nearby median of $425/sqft.

Nearby median$425/sqft