RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$17,800,000

248 W 71st St

New York, NY, 10023
View more New York, NY property pages
6Beds
8Baths
7,110Sqft
$2504$/sqft

Market Insights

Below nearby median-47%

$2504/sqft vs a nearby median of $4703/sqft.

Nearby median$4703/sqft