RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,499,000

106 Central Park S Apt 14B

New York, NY, 10019
View more New York, NY property pages
1Beds
1.5Baths
787Sqft
$1905$/sqft

Market Insights

Above nearby median+60%

$1905/sqft vs a nearby median of $1193/sqft.

Nearby median$1193/sqft