RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$650,000

105 W 77th St Apt 3F

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
StudioBeds
1Baths
404Sqft
$1609$/sqft

Market Insights

Above nearby median+51%

$1609/sqft vs a nearby median of $1063/sqft.

Nearby median$1063/sqft