RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,215,000

11 W 126th St Fl 3

New York, NY, 10027
View more New York, NY property pages
3Beds
2Baths
1,402Sqft
$867$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$867/sqft vs a nearby median of $1013/sqft.

Nearby median$1013/sqft