RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,450,000

122 Newton St Unit Ph

Brooklyn, NY, 11222
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2Baths
1,584Sqft
$1547$/sqft

Market Insights

Above nearby median+19%

$1547/sqft vs a nearby median of $1302/sqft.

Nearby median$1302/sqft