RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,399,999

203 W 90th St Ph E

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
3Beds
3Baths
1,587Sqft
$2142$/sqft

Market Insights

Above nearby median+8.3%

$2142/sqft vs a nearby median of $1978/sqft.

Nearby median$1978/sqft