RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,599,000

4507 Court Sq Apt 2D

Queens, NY, 11101
View more Queens, NY property pages
2Beds
2Baths
886Sqft
$1805$/sqft

Market Insights

Above nearby median+12%

$1805/sqft vs a nearby median of $1615/sqft.

Nearby median$1615/sqft