RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$5,495,000

2505 Broadway Apt 15B

New York, NY, 10025
View more New York, NY property pages
3Beds
3.5Baths
2,236Sqft
$2458$/sqft

Market Insights

Above nearby median+15%

$2458/sqft vs a nearby median of $2144/sqft.

Nearby median$2144/sqft