RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$10,250,000

390 W End Ave Unit 2C

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
4Beds
4.5Baths
4,305Sqft
$2381$/sqft

Market Insights

Near nearby median+4.6%

$2381/sqft vs a nearby median of $2276/sqft.

Nearby median$2276/sqft