RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,425,000

349 W 51st St Unit 4A

Manhattan, NY, 10019
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,481Sqft
$1637$/sqft

Market Insights

Above nearby median+12%

$1637/sqft vs a nearby median of $1466/sqft.

Nearby median$1466/sqft