RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,275,000

65 Cooper Sq # 3 /C

New York, NY, 10003
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
814Sqft
$1566$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$1566/sqft vs a nearby median of $1391/sqft.

Nearby median$1391/sqft