RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$6,650,000

140 W 81st St Unit 2B

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
4Beds
4Baths
2,802Sqft
$2373$/sqft

Market Insights

Above nearby median+7.5%

$2373/sqft vs a nearby median of $2208/sqft.

Nearby median$2208/sqft