RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,600,000

1080 Lorimer St Apt 1F

Brooklyn, NY, 11222
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
3Baths
2,329Sqft
$1116$/sqft

Market Insights

Below nearby median-16%

$1116/sqft vs a nearby median of $1335/sqft.

Nearby median$1335/sqft